Fotograf Stargard

Nazywam się Marcin Fedorowicz – fotograf Stargard. Fotografia towarzyszy mi od wczesnych lat dzieciństwa, kiedy to mój dziadek kupił mi pierwszy aparat na komunię.
Nastały cudowne momenty z dziadkiem w ciemni, później kontynuacja pasji w szkołach w ramach kółek, klubów.

Kontynuacja pasji nastąpiła wraz z zakupem pierwszej lustrzanki cyfrowej, kompletowaniu profesjonalnego sprzętu i trwa do dzisiaj.
Choć fotografią zajmuję się w chwili obecnej profesjonalnie, nadal traktuję ją jako pasję, przygodę. Takie podejście ułatwia mi ciągłe doskonalenie się, eksperymentowanie, czerpanie przyjemności z tego co robię. Wyrazem i efektem tego są liczne pochwały, miłe komentarze, recenzje na moim profilu -> http://facebook.com/marcin.fedorowicz.fotograf.

Czasami zadaję sobie pytanie, co spowodowało, w którym momencie, że moje fotografie są tak entuzjastycznie oceniane? Z perspektywy czasu w mojej ocenie dobra fotografia to cały łańcuch drobnych, opanowanych do perfekcji elementów. Doskonały sprzęt, umiejętność wykorzystania jego potencjału, doświadczenie, zauważanie światła, emocji, opanowanie, a nawet filozoficzne elementy związane z egzystencją, człowieczeństwem, doświadczenie życiowe. Te i inne elementy wpływają na efekt końcowy.
Lata praktyki wykształciły też zdolność zauważania tego, czego na pierwszy rzut oka nie widać.
Zauważanie relacji, kształtów, wzorów, rytmów, tonacji to na pozór mało istotne elementy, jednak w końcowym efekcie stanowią o finalnej jakości i determinują styl fotografa.

Jak każda z dziedzin, fotografia to nie tylko styl ale i kierunki.

Fotograf ślubny Stargard

Moją specjalizacją jest fotoreportaż ślubny, sesje w plenerze, sesje portretowe, fotografia wnętrz, w tym udział w programie Google Street View jako rekomendowany fotograf, fotografia korporacyjna, fotoreportaże z imprez oraz fotografia uliczna, dzięki której szlifuję warsztat, oko…
Byłem uczestnikiem wielu warsztatów fotograficznych, imprez branżowych.
Miałem okazję wystawiać swoje prace na trzech wystawach fotograficznych.